A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / Uncategorized / Dźwigi firmy Fassi

Dźwigi firmy Fassi

Serwis firmy Fassi, tak samo jak serwis Palfinger i serwis Hiab, zapewnia fachową obsługę techniczną żurawi umieszczonych na pojazdach ciężarowych, które wykorzystuje się w różnych branżach gospodarki.

Firma pochodzi z Włoch i jest współcześnie jednym z największych, wiodących na świecie producentów dźwigów o przeznaczeniu hydraulicznym. Uznawana jest za firmę, która specjalizuje się w szczególności w tej dziedzinie. Została założona w drugiej połowie lat czterdziestych poprzedniego wieku i aktualnie posiada swoją główną siedzibę w Lombardii. Aczkolwiek jej sprzęt serwisuje się w wielu krajach nie tylko na naszym kontynencie.

Żurawie tej firmy projektowane są między innymi z myślą o przeładunku drewna – ten typ nazywa się potocznie żurawiami leśnymi i wykorzystywany jest oczywiście w leśnictwie. Następnym ich przeznaczeniem jest przeładunek złomu i odpadów, jak również rozlicznych elementów przemysłowych o rozmaitych wielkościach i ciężkości, używanych przykładowo w przemyśle budowlanym czy wojskowym. Dźwigi wyposażone w haki gwarantują przenoszenie tego typu obiektów jak na przykład kontenery, a w przypadku haków o większym udźwigu, także i znacznie cięższych elementów, co powoduje, że zastosowanie tego typu dźwigów jest o wiele rozleglejsze.

Chlubą Fassi są dźwigi dedykowane do montowania między innymi na samochodach ciężarowych – tak zwane dźwigi jezdne bądź samochodowe. Firma udostępnia obecnie w ramach propozycji ponad trzydzieści modeli dźwigów tego typu, przeznaczonych do różnego charakteru prac. Ich motywem rozpoznawczym jest wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania, jak również ekonomiczna praca przy ich użyciu.

Jednym z popularniejszych żurawi tej marki jest między innymi model mikro, którego cechą odróżniającą jest skrócenie ramienia zewnętrznego. Dzięki temu rozwiązaniu, przy jego stosowaniu możliwe jest transportowanie obiektów o dużej wadze, przy równoczesnym utrzymaniu pełnej linii obrotu i stabilności pojazdu.

Poprzez fakt, że firma ta jest już od wielu lat obecna na regionalnym rynku polskim, nie ma jakichkolwiek problemów z zakupem jej żurawi, za przystępną sumę. Możliwy jest zakup nowego, jak i używanego sprzętu w różnych modelach, a także wynajem, czy zakup konkretnych części wymiennych.

Facebook Comments

Check Also

PO PROSTU MARIA ODCINEK 70 ONLINE

PO PROSTU MARIA ONLINE PO PROSTU MARIA 70 ONLINE LINK DO ODCINKA: http://hd-films.pl/35252 Maria mieszka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *