A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / Uncategorized / Na Wspólnej 2387, 2388, 2389, 2390 VOD-cda

Na Wspólnej 2387, 2388, 2389, 2390 VOD-cda

Na Wspólnej odc 2387-2390 polsat

2387: Do mieszkania Agnieszki przychodzi kobieta, z którą Darek ostatnio spędził noc. Zaskoczona widokiem Olszewskiej kłamie, że jest znajomą Żbika z uczelni. Agnieszka jednak nie daje się nabrać – robi Darkowi scenę zazdrości! Mężczyzna udaje urażonego – zabiera swoje rzeczy i wychodzi trzaskając drzwiami! Roztrzęsiona Olszewska sięga po alkohol… Roman kapituluje – postanawia opróżnić wózkownię ze swoich rzeczy. Okazuje się jednak, że… zrobił to już Zdzisław! Na dodatek Muszko zmienił kłódkę, a za zwrot rzeczy Hoffer ma słono zapłacić! Roman wpada w szał… Ewa przychodzi do szpitala – do Ostrowskiego. Na korytarzu zaczepia ją Radek. Wzburzony Wichrowski obraża Hofferową – ta daje mu w twarz! Po południu Radek przychodzi do Ewy z przeprosinami – błaga też ukochaną o jeszcze jedną szansę… Czy ją dostanie?

OGLĄDAJ ODCINEK 2387: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202387

2388: Agnieszka budzi się kompletnie skacowana, po tym jak obrażony Darek wyprowadził się od niej. Dzwoni do ukochanego, lecz ten celowo nie odbiera. Załamana Olszewska kupuje alkohol. Niespodziewanie, Darek przychodzi do niej z kwiatami i przeprosinami! Wiktoria jest zła na Igora – oddaje mu pieniądze, które dał jej z powodu wyrzutów sumienia. Nowak tłumaczy, że zależało mu na niej i jej rodzinie. Wika nieco łagodnieje i zapewnia go, że nie ma najmniejszego powodu czuć się winnym śmierci jej męża. Igor przytula Wikę i wyznaje, że jej słowa naprawdę mu pomogły. Para zapomina się na chwilę, pozostając w gorącym, zmysłowym uścisku… Ilona, zdenerwowana po kłótni z Maksem, powoduje stłuczkę. Poszkodowany mężczyzna – o dziwo – nie wzywa policji, jedynie prosi Zdybicką o numer telefonu. Niebawem dzwoni do niej i proponuje spotkanie. Ilona obawia się, że Paweł coś kombinuje.

OGLĄDAJ ODCINEK 2388: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202388

2389: Robert chce uczcić z Weroniką swój awans. Roztocka mówi córce, że wychodzi wieczorem. Widząc, że Antosia jest zła, tłumaczy jej, że mama ma prawo do prywatnego życia… Kiedy Weronika z Robertem miło spędzają czas nad Wisłą – Antosia zamyka się w swoim pokoju, puszcza bardzo głośno muzykę i zaczyna palić papierosy! Gwiazda teatru “Znicz” wzywa Smolnego do swojej garderoby. Skąpo ubrana, ponętna kobieta oznajmia szefowi, że ma na niego ochotę i zapewnia, że będzie dyskretną kochanką! Krzysztof jest kompletnie skonsternowany. Zdybicka otrzymuje od Pawła przepiękne kwiaty. Widząc obrączkę na palcu mężczyzny – oznajmia, że nie zamierza być jego kochanką. Nagle Ilona zostaje wezwana przez Maksa do szpitala – ich synek został użądlony przez osy. Paweł podwozi na miejsce roztrzęsioną Zdybicką.

OGLĄDAJ ODCINEK 2389: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202389

2390: Kiedy Nowak jest blisko Wiki – seks wisi w powietrzu. Gdy zostają sami w biurze robi się naprawdę gorąco! Tymczasem Marta dostaje tajemniczego maila, po którym zaczyna poważnie wątpić w uczciwość dziennikarską Adama… Malwina ucieka z zajęć na uczelni, żeby spotkać się z Brunem. Niestety, jej ochroniarz doniósł już o tym – ma natychmiast wracać do domu! Wystraszona dziewczyna spodziewa się przykrej rozmowy z ojcem. A ma się kogo bać, bo jest nim… Hebel! Gangster, któremu Kamil uratował kiedyś życie… Gosia jest w depresji odkąd straciła swoją miłość. Danka – widząc w jakim stanie jest córka – prosi, żeby ich odwiedziła. Gosia spędza z rodzicami i Olą wieczór pełen ciepła i serdeczności. Na osobności siostry wyznają sobie, że obie bardzo tęsknią za Błażejem.

OGLĄDAJ ODCINEK 2390: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202390

Facebook Comments

Check Also

SZESC SIOSTR ODCINEK 9 ONLINE

SERIAL SZEŚĆ SIÓSTR ONLINE SZEŚĆ SIÓSTR ODCINEK 9 ONLINE LINK DO ODCINKA: http://video-view.pl/s/Szesc-Siostr-Odcinek-9-Online Jest rok …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *