A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / Uncategorized / Singielka 190, 191, 192, 193 Vod/CDA

Singielka 190, 191, 192, 193 Vod/CDA

Singielka odc 190-193 tvn

Na prośbę Elki, Dorota próbuje wyciągnąć od Cezarego informacje na temat dilera, u którego prawnik zaopatruje się w narkotyki. Zaintrygowana Olafem Natalia, umawia się z nim na spotkanie, by bliżej go poznać. Będąc pod wrażeniem jego odważnych decyzji, dziewczyna podaje swój numer telefonu poznanemu właśnie w Antypodach mężczyźnie. Zeznania Tomasza nie pokrywają się z zeznaniami Elki, co działa na jego niekorzyść.

OGLĄDAJ ODC 190: http://filmy-i-seriale.pl/s/Singielka-odcinek-190

Elka ryzykując życie idzie na spotkanie z dilerem, który sprzedałCezaremu narkotyki. Informacja o fuzji dwóch redakcji wzbudza w Krzyśku iMalenie strach przed utratą pracy. Swoim zachowaniem kompromitują sięprzed nową naczelną. Natalia postanawia pójść na randkę z poznanym w Antypodach Jankiem.

OGLĄDAJ ODC 191: http://filmy-i-seriale.pl/s/Singielka-odcinek-191

Nadszedł dzień odnowienia przysięgi przez Nowackich. Od rana wszystkoidzie nie tak, jak zaplanowała Sława. Gdy okazuje się, że Natalia niewróciła na noc do domu, cała rodzina rozpoczyna jej poszukiwania.Tymczasem Elka idzie do redakcji “CO TAM?”, aby przekazać pracownikominformacje dotyczące fuzji. Złe wieści o Tomaszu nie pozwalają jejjednak dokończyć zebrania. Na przyjęciu w domu Nowackich zjawiają się niespodziewani goście.

OGLĄDAJ ODC 192: http://filmy-i-seriale.pl/s/Singielka-odcinek-192

Trwa rodzinna impreza u Nowackich. Tomasz dziękuje Elce za pomoc wuwolnieniu go z więzienia i ryzykowanie dla niego swojego życia. MiędzyTomaszem i Elką szczera rozmowa. Muszą sobie wyjaśnić wieleniedopowiedzianych spraw. Następnego dnia Singielka pisze swój ostatni felieton.

OGLĄDAJ ODC 193: http://filmy-i-seriale.pl/s/Singielka-odcinek-193

Facebook Comments

Check Also

NA SYGNALE ODCINEK 120 ONLINE

NA SYGNALE ONLINE NA SYGNALE ODC 120 ONLINE LINK DO ODCINKA: http://hd-films.pl/34985 Pozostałe odcinki: Na …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *