A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / Uncategorized / Singielka 186, 187, 188, 189 Cda/zalukaj

Singielka 186, 187, 188, 189 Cda/zalukaj

Singielka odc 186-189 tvn

Elka zjawia się na komisariacie, gdzie po bójce z Cezarym zostałzatrzymany Tomasz. Po kilku godzinach zostaje wypuszczony do domu.Jednak następnego dnia policja ponownie wraca, by przeszukać samochódGórskiego. Krzysiek namawia Malenę i Dorotę, by razem z nim spróbowałyratować upadający portal. Kobiety podejmują wyzwanie. Obie jednakuzurpują sobie prawo do zarządzania redakcją. Załamany całą sytuacjąBajtek również szuka pracy u Elki. Sława gubi pieniądze przygotowane nauroczystość odnowienie przysięgi z Olgierdem.

OGLĄDAJ ODC 186: http://filmy-i-seriale.pl/s/Singielka-odcinek-186

Monika z Andrzejem wracają do domu. Niestety ich córeczka musi jeszczezostać w szpitalu pod opieką lekarzy. Policja znajduje w samochodzieTomasza narkotyki. Mężczyzna ponownie zostaje zatrzymany. Elka szukasposobu na wyciągnięcie go z więzienia. Prosi o pomoc znajomegopolicjanta, który informuje ją, jakie zarzuty zostaną postawioneGórskiemu. Elka nie może uwierzyć w to, co słyszy. Kris załatwił Nataliisesję zdjęciową do reklamy szamponu. Dziewczyna liczy na zdobycienowego doświadczenia jako fotograf. Okazuje się jednak, że ma byćmodelką.

OGLĄDAJ ODC 187: http://filmy-i-seriale.pl/s/Singielka-odcinek-187

Elka wciąż szuka dowodów, które mogłyby oczyścić Tomasza z zarzutów.Jednak zeznania składane przez nią na policji, tylko pogarszają sytuacjęGórskiego. Krzysiek rozpoczął proces rekrutacji nowych pracowników.Jedną z kandydatek jest Iza. Tymczasem przed Elką otworzyła sięmożliwość przejęcia portalu “CO TAM?”. W domu Sławy pojawia się Olaf,asystent Olgierda. Natalia dostrzega w nim idealnego kandydata na modelado jej zdjęć. Okazuje się jednak, że jest on dla niej kimś więcej.

OGLĄDAJ ODC 188: http://filmy-i-seriale.pl/s/Singielka-odcinek-188

Po awanturze ze Sławą, Olgierd ponownie wyprowadza się z domu. Ceremoniaodnowienia ślubów stoi pod znakiem zapytania. Konrad namawia Elkę, byzgodziła się na przejęcie konkurencyjnego portalu. Dla dziewczyny jednaknajważniejsze jest teraz ratowanie Tomasza. Idzie do Cezarego znadzieją, że uda jej się wymusić na nim przyznanie do winy. Tymczasem w”CO TAM?” Krzysiek rozpoczął współpracę z nowym zespołem jako redaktornaczelny.

OGLĄDAJ ODC 189: http://filmy-i-seriale.pl/s/Singielka-odcinek-189

Facebook Comments

Check Also

KAPRYS LOSU ODCINEK 2 ONLINE

KAPRYS LOSU ONLINE KAPRYS LOSU ODCINEK 2 ONLINE LINK DO ODCINKA: http://hd-films.pl/34540 Pozostałe odcinki: Kaprys …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *