A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / Uncategorized / Na Wspólnej odcinek 2380, 2381, 2382 Cda/VOD

Na Wspólnej odcinek 2380, 2381, 2382 Cda/VOD

2380: Mania zaczyna się dziwnie zachowywać – upuszcza przedmioty, wpada w letargi. Wojtek atakuje lekarza – to skutki uboczne nowego leku. Kiedy neurolog zdaje się bagatelizować problem, zdesperowany Szulc znajduje nowy sposób na pomoc dla chorej córki – medyczną marihuanę! Co na to Żaneta? Ostrowski wraca z kilkudniowego sympozjum – stęskniony, od razu dzwoni do Ewy. Miłą rozmowę z ukochaną przerywa ordynatorowi pielęgniarka – właśnie przywieźli pacjenta w bardzo poważnym stanie. Okazuje się, że to… były parter Ewy, Radek! Dębek potrzebuje pomocy w restauracyjnej kuchni – egzaminuje kolejnych kandydatów. Marek widzi jednak, że Stefan robi wszystko, żeby nikogo nie przyjąć! W końcu Zimiński ostro interweniuje – efekt jest taki, że obrażony Dębek natychmiast przyjmuje do pracy… Wietnamczyka!

OGLĄDAJ ODCINEK 2380: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202380

2381: Dziś próba generalna przed nagraniem teledysku Zuzy i Karola. Kamil nie potrafi ukryć swojej zazdrości… Zuza stara się uspokoić męża – jest i będzie mu wierna… Ale w objęciach przystojnego instruktora, daje się ponieść namiętności! Rankiem Wojtek i Żaneta odkrywają, że Mani nie ma w domu! Ich córka uciekła… Przerażeni Szulcowie rozpoczynają poszukiwania. Okazuje się, że Mania jest na rozpoczęciu roku – dziewczynka chce znowu normalnie żyć! Na imprezie u znajomej Miśka postanawia wyluzować. Maks obserwuje, jak ukochana upija się i zaczyna obściskiwać ze swoim byłym chłopakiem. Brzozowski nie wytrzymuje – próbuje ją powstrzymać. W odpowiedzi słyszy, że jest nudziarzem. Po południu pijana Miśka zderza się z Iloną.

OGLĄDAJ ODCINEK 2381: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202381

2382: Muszko zwołuje zebranie mieszkańców w sprawie Romana – żąda sprawiedliwości. Część lokatorów popiera Zdzisława, który nazywa Hoffera złodziejem. Wściekły Roman nie wytrzymuje – dochodzi do rękoczynów! Ewę z ramion Arka budzi telefon od Radka. Wichrowski prosi, żeby przyszła do niego. W szpitalu zapewnia Hofferową, że zrozumiał swój błąd i chce wiedzieć, czy ukochana mu wybaczy. Ostrowski liczy, że Ewa wyzna Radkowi prawdę. Ta jednak tego nie robi – czy wciąż kocha Radka? Maks ma dość braku dojrzałości Miśki. Uczciwie mówi, że nie widzi z nią swojej przyszłości. Kiedy dowiaduje się o tym Ilona, jest pełna nadziei, że odzyska ukochanego i znowu będą rodziną! Czy jej marzenia się spełnią?

OGLĄDAJ ODCINEK 2382: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202382

Facebook Comments

Check Also

SZESC SIOSTR ODCINEK 9 ONLINE

SERIAL SZEŚĆ SIÓSTR ONLINE SZEŚĆ SIÓSTR ODCINEK 9 ONLINE LINK DO ODCINKA: http://video-view.pl/s/Szesc-Siostr-Odcinek-9-Online Jest rok …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *