A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / Uncategorized / Na Wspólnej 2383, 2384, 2385, 2386 Vod-zalukaj

Na Wspólnej 2383, 2384, 2385, 2386 Vod-zalukaj

Na Wspólnej odc 2383-2386 tvn

2383: Olszewska chce się odmłodzić dla Darka – jedzie na zabieg do kliniki chirurgii estetycznej. Lekarz doradza jej botoks, gwarantując natychmiastowy efekt i niemal zerowe ryzyko powikłań. Po zabiegu Agnieszka z przerażeniem patrzy w lustro! Tymczasem Darek spotyka w pubie młodą dziewczynę, którą… zabiera na noc do mieszkania Olszewskiej! Ostrowski przyjeżdża z Ewą do szpitala. Kobieta chce być przy Wichrowskim, którego Arek ma dziś operować. Po operacji Hofferowa ma zamiar powiedzieć Radkowi, że jest z Ostrowskim. Wichrowski jednak dowiaduje się wcześniej – widzi przez okno, jak ukochana całuje się z ordynatorem! Radek jest roztrzęsiony. Podczas operacji jego serce nie wytrzymuje! Malwina przychodzi do Bruna. Chłopak jest zdenerwowany – chce wiedzieć, dlaczego ciągle ktoś ich śledzi. Dziewczyna obiecuje to wyjaśnić, ale bez świadków – zabiera Bruna do Puszczy Kampinoskiej. Tam zaczyna znowu go uwodzić, a chłopak znowu nie potrafi się oprzeć pięknej dziewczynie.

OGLĄDAJ ODCINEK 2383: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202383

2384: Chirurg plastyczny zapewnia Olszewską, że jej opadająca powieka niebawem odzyska sprawność. Agnieszka jest kompletnie załamana swoim wyglądem – nie ma odwagi pokazać się ukochanemu. Prosi o pomoc Weronikę… Tymczasem Darek, spodziewając się powrotu Olszewskiej, ordynarnie wyprasza z mieszkania kochankę! Bruno nie chce rozmawiać z Malwiną – randki z nią zawsze kończą się dla niego bardzo źle. Dziewczyna błaga go o spotkanie – obiecuje, że powie mu całą prawdę o sobie. Bruno spotyka się z nią w parku. Tam dowiaduje się, kim tak naprawdę jest Malwina… Wiktoria przeprasza Igora za to, że próbowała go uwieść. Nowak również bije się w piersi – powinien jej powiedzieć, że jest w związku. Tymczasem młody dziennikarz Adam prosi Martę o sprawdzenie tekstu o hakerze, który potrafi złamać każdy komputerowy system zabezpieczeń.

OGLĄDAJ ODCINEK 2384: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202384

2385: Córka Szulców ma atak epileptyczny w szkole, podczas przerwy. Niestety, widzą to dzieci. Ich reakcja sprawia Mani wielką przykrość… Dziewczynka oznajmia rodzicom, że nie chce już chodzić do szkoły. Wiktoria dowiaduje się od Naczelnego, że pieniądze, które otrzymała od Igora nie pochodziły z redakcyjnego funduszu. Natychmiast prosi Nowaka o wyjaśnienia. Czy Igor odważy się powiedzieć prawdę o śmierci jej męża? Tymczasem haker Melissa – bohater artykułu Adama – paraliżuje system komputerowy całej redakcji gazety. Van – niechciany pomocnik kuchenny Stefana – wprowadza zmiany w popisowym daniu szefa. Dębek, doprowadzony do pasji, chce natychmiast wyrzucić niepokornego Wietnamczyka! Powstrzymuje go przed tym Marek, który przyjmuje kolejne rezerwacje od zachwyconych klientów.

OGLĄDAJ ODCINEK 2385: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202385

2386: Agnieszka – po konsultacji u specjalisty – dowiaduje się, że ma uszkodzony nerw. Grozi lekarzowi, który ją oszpecił sądem! Olszewska prosi Weronikę, żeby pozwoliła jej zostać u siebie jeszcze przez jakiś czas. Nieoczekiwanie, do Roztockiej przychodzi Darek! Jest zszokowany widząc twarz Agnieszki… Hoffer pała żądzą zemsty na Zdzisławie. Wymyka się nocą z mieszkania i na parkingu zamalowuje spreyem szyby auta znienawidzonego sąsiada. Rano okazuje się, że przez pomyłkę zniszczył auto… Kamila! Posądzony przez Honoratę Muszko żąda przejrzenia nagrań z monitoringu. Spanikowany Roman robi, co może, żeby do tego nie dopuścić… Brwinowska domaga się, żeby Krzysztof załatwił jej rolę Ofelii. Jednak dyrektor Rozwadowski – jednocześnie reżyser “Makbeta” – absolutnie się nie zgadza! Gwiazda nie odpuszcza – szantażuje Smolnego, że odejdzie z teatru! Co wymyśli Krzysztof?

OGLĄDAJ ODCINEK 2386: http://o9d.pl/9ABHZLvfeWdlxGsf/Na%20Wsp%C3%B3lnej%20odcinek%202386

Facebook Comments

Check Also

SZESC SIOSTR ODCINEK 9 ONLINE

SERIAL SZEŚĆ SIÓSTR ONLINE SZEŚĆ SIÓSTR ODCINEK 9 ONLINE LINK DO ODCINKA: http://video-view.pl/s/Szesc-Siostr-Odcinek-9-Online Jest rok …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *