A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / World News / Dziesięć dziwne i cudowne polisy ubezpieczeniowe

Dziesięć dziwne i cudowne polisy ubezpieczeniowe

Ludzie często ryczałtu ubezpieczenia na trzy kategorie: samochód, dom, i życiem. Choć niewielu myśleć o świecie ubezpieczeń jako ekscytujące miejsce, Aegon zebrała listę 10 dziwnych i cudownych polis ubezpieczeniowych, aby rozjaśnić, co było dla niektórych, ponury tydzień.

Noga inspekcji Gdy supermodelka Heidi Klum postanowiła ubezpieczyć swoje słynne, niekończące się nogi, poleciała do Londynu, aby być “kontrolowane” przez ubezpieczycieli. Najdziwniejsze? Jej nogi były wyceniane £ 1.5m ($ 1,9 mln, 1,7 mln €) w postaci pary, chociaż pojedynczo, jedna noga jest wart £ 130 tysięcy mniej niż drugi. Im mniej kosztowne noga ma małe, malutkie blizny na jej temat. Chociaż nie marne sumy, Klum może być nieco zniechęcony, aby dowiedzieć się, że nogi Mariah Carey zostały ubezpieczone przez Gillette dla ogromnej sumy $ 1 mld. Lord of the Dance, Aegon kocha taniec tak samo jak następny firmy usług finansowych, ale ubezpieczenie nogi? Władca samego tańca, Michael Flatley, najwyraźniej miał nogi ubezpieczone na £ 25m.

Kiss Kiss Gene Simmons jest znany przede wszystkim długiego, prześwietlone, języka. W 1970 roku, gdy frontman pocałunek był u szczytu swojej kariery, Simmons ubezpieczone mu język do $ 1m. Zostawimy was zrobić własne założenia dotyczące wymogu tej konkretnej polityki. Rumour Has It … Full Disclosure, ten obok polisa jest czysta plotka, ale to było zbyt piękne, aby nie dzielić. Plotka głosi, że walijski śpiew legenda Tom Jones wyjął ubezpieczenie przed utratą swego niesławnego klatke dla ogromnej £ 3.5m. Walijski piosenkarz ma jeszcze komentarza.

Innym dziewicze narodziny w 2006 roku, trzy szkockie siostry były ubezpieczone przed możliwością dziewiczego urodzenia w przypadku powtórnego przyjścia Jezusa Chrystusa. Choć polityka £ 1m został wycofany po licznych wyzwań w Kościele katolickim, było zbyt niezwykłe polityka być pozostawione z listy. Whisky ubezpieczenie konkurencja Nessie potwór z Loch Ness od dawna ukochana bajka uważana przez mieszkańców i turystów. W roku 1971 firma szkocka whisky Cutty Sark postanowił wykorzystać i zaproponował £ 1m nagrodę ktokolwiek zdołał uchwycić mityczną bestię. Firma whisky szybko wdarł się zimnym potem na myśl o dolling na nagrodę i tak ubezpieczone konkurencję. Ubezpieczycieli podkreślał, że jeśli Nessie został schwytany powodzeniem potwór musiałby zostać zweryfikowane przez kuratorów Muzeum Historii i będzie, potem się ich własnością. Nessie, na szczęście, nadal wędrują darmo.

Dalekobieżny podróż Chociaż można przewidzieć, że podróż do północy na Marsa może być pokryte przez ubezpieczenie podróży, według wszelkiego prawdopodobieństwa, nie jest. Jednakże, jeśli uprowadzenie jest problemem, istnieje więcej możliwości dziękuję myślisz. Podczas Lloyds of London zastrzeżeń mieć około 20.000 polis ubezpieczeniowych obejmujących UFO lub Alien Abduction, w celu złożenia reklamacji, należy wykonać test na wykrywaczu kłamstw i mieć trzecią świadectwo partii na zdobycie płatnej out. Coconutted W 1984 roku stwierdzono, że 150 osób rocznie zmarł po uderzeniu w głowę przez spadające orzechy kokosowe. Wkrótce potem firma Travel UK, wyjął niezwykły polityki: uszkodzeń ciała poprzez upadek ubezpieczenia kokosowym. Jednym z ich klientów odwiedzających Sri Lanka następnie został uderzony w głowę przez spadający kokosa i skutecznie złożył wniosek.

Loteria wygrać żal właścicieli małych firm, słuchaj. Czy wiesz, że istnieje coś takiego jak zwycięzca loterii na ubezpieczenie? Pomyśl o swoim cotygodniowym Loteria co się dzieje, jeśli część swojej siły roboczej trafił w dziesiątkę i nigdy nie zdecydował się przyjść znowu działa? Zwycięzcy loterii Ubezpieczenia jest przeznaczony do płacenia za rzeczy takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych i szkolenia nowych pracowników. Niestety, to tylko obejmuje, czy dwa więcej od swoich pracowników opuszczenia pracy z powodu wygranej w tym samym czasie – na pewno powiedzieć, że kursy są przeciwko tobie. Nos wie Dutchman Ilja Gort, właściciel Chateau de le Garde w Bordeaux, posiada polisę ubezpieczeniową na nosie. Polityka £ 3,8 chroni swój cenny schnoz przed uszkodzeniem, zapewniając, że nie bierze udziału w; a) sporty zimowe b) mecz bokserski, lub c) ognisty oddech. Zasada obejmuje Gort do całkowitej utraty zapachu. Po tym wszystkim, co powiedział, jest “zamek ludzi wiszące na nosie”.

Facebook Comments

Check Also

mukhtaran-mai-in-pakistan1

A Pakistani gang-rape survivor turned activist makes her runway debut

One of Pakistan’s most iconic women’s rights activists, a gang-rape survivor, made her runway debut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *