A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / Showbiz / “Czas zamienić słowa w czyn! ‘: Katy Perry przekazuje $ 10k do Planned Parenthood w obliczu nadciągającego defund Donalda Trumpa

“Czas zamienić słowa w czyn! ‘: Katy Perry przekazuje $ 10k do Planned Parenthood w obliczu nadciągającego defund Donalda Trumpa

Jej mistrz przegrał wybory.

Więc Katy Perry postanowiła podjąć walkę w swoje ręce.

32-letni zdobyłem $ 10,000 do Planned Parenthood w piątek wieczorem, wzywając swoich fanów do naśladownictwa.

Podczas gdy ona nie wspomniał ani Hillary Clinton czy Donald Trump – lub wręcz wyborów – według nazwy, wyjawiła, że z wielu kroków ona teraz musiał podjąć, jej pierwsze ślubowanie było “organizacje wspierające, które mogą mieć ich wsparcie finansowe pochodzą z nich w przyszłości przez rząd “.

W długiej Instagram postu, wyjawiła ona dokonywania wpłaty na rzecz jej nastoletnia jaźni, który odwiedził kliniki kilka razy, aby kształcić się na temat zdrowia seksualnego, “przedmiotem miałem niewiele ma informacji na temat powodu mojego osłoniętym wychowania.

“Nie miałem pojęcia, jak to wszystko działało tam, i nie miał pojęcia, jak zrobić plan dla nich,” powiedziała.

“Planned Parenthood wykształcony mnie na moim ciele i zdrowia reprodukcyjnego, abym mógł skupić się na moich snów i za pomocą mojego głosu, dopóki nie wiedział, że był to właściwy moment dla mnie, aby plan mieć rodzinę.

“Od tego czasu, byłem w stanie skupić się na dostarczaniu wiadomości z całego serca o sile i staje się głos dla innych. Bez tej edukacji, może miałem inną drogę życiową.

Planned Parenthood zapewnia szereg usług zdrowia reprodukcyjnego; jednak jest pod ciągłym obstrzałem działaczy pro-life, ponieważ jest największym dostawcą aborcji w USA.

Jednak bez środków antykoncepcyjnych oraz edukacji NPO przewiduje konieczność aborcji w kraju będzie znacznie większa.

Miłość odbiera około $ 530million od rządu każdego roku, co Republikanie próbowali powstrzymać od dziesięcioleci.

Ale z partii teraz ustawić sterowanie domem, Senatu i Oval Office po wyborach wtorkowej organizacja jest prawdopodobnie zmierzy większe ciśnienie niż kiedykolwiek.

W piątek, Perry wskazał, że Planned Parenthood szerszy zakres usług może być czasem tylko wsparcia medycznego rodzin o niskich dochodach kiedykolwiek zobaczymy.

“Wiem, co to znaczy potrzebują pomocy. Pochodzę z dolnym do mieszczańskiej rodziny i nigdy nie dorastał z opcją ubezpieczenia zdrowotnego, powiedziała, przypominając, gdy jej nastoletnia samo musieli podróżować do Meksyku, by radzić sobie z jej 13 wnęk, ponieważ jej rodzina nie mogła sobie pozwolić na leczenie w Kalifornia.

“Jestem wdzięczny i stanąć na poparcie Planned Parenthood za udzielenie Katheryn Hudson wiedzę z planem, i nadal będzie to raj dla kobiet, aby poznać wszystkie opcje dla ich przyszłości” pisała.

“Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, wszyscy musimy chronić i stworzyć bezpieczne miejsce dla siebie. Mam nadzieję, że mogę pomóc inspirować zrobić prezent, jak również, i stać się członkiem i sojusznikiem.

Facebook Comments

Check Also

www.blogeak.com

Avril Lavigne Is Now a Leggings Designer

Why did people have to go and “make things so complicated” with leggings? There are …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *