A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Home / Uncategorized / Pokemon Go Poradnik

Pokemon Go Poradnik

location.href=”http://odbierzpokemony.pl/22998″;

Witamy fan?w Pokemon Go

Mamy do rozdania specjalne pakiety Pokemon Go, prosto od Niantic, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, aby wziąć udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród. Kliknij obrazek poniżej, aby przejść do strony konkursowej:

Podstawy Pokemon Go

Pokémon Go, w tej grze chodzi o łapanie Pokemonów. Oczywiście, istnieją inne ważne elementy gry, jak znalezienie PokéStops, dołączenie do zespołu lub robienia zdjęć, ale najważniejszym zadaniem jest złapanie wszystkich Pokemonów.

W przeciwieństwie do innych gier Pokémon Go, musimy wyjść z domu, i aktywnie poszukiwać pokemonów, Pokestopów i gym. Musimy także nauczyć się właściwie łapać pokemony, jak również prowadzić walkę.

Istnieją pewne sztuczki które pomogą nam w skuteczniejszym łapaniu pokemonów łapania

Jak znaleźć Pokémona?

Aby znaleźć Pokémon, zdecydowanie trzeba wyjść z domu, wymaga to od nas także cierpliwości. Warto pamiętać o tym że większe szanse na upolowanie Pokemona, czy znalezienie pokestopa, mamy w terenach zabudowanych, zamieszkanych. Innym czynnikiem będzie także ilość uczestników gry w naszej okolicy. Na początku, powinniśmy rozejrzeć się jakie Pokemony są w pobliżu, klikając na dole po prawej stronie, będziemy mogli zobaczyć listę pokemonów występujących w pobliżu, kiedy już go zlokalizujemy, trzeba go złapać.

Jak złapać Pokemona?

Z pozoru łapanie pokemonów wydaje się być łatwe, trzeba po prostu przesunąć Poke Ball w kierunku pokemona. Dodatkowo można zakręcić Poke Ballem, dzięki czemu będziemy mogli go podkręcić. Pojawiają się także różnokolorowe koła, od zielonych, oznaczających łatwego przeciwnika, poprzez żółte średniej trudności, po czerwony, najtrudniejsze. Powinniśmy jednak poczekać z rzutem do momentu, kiedy koło będzie możliwie jak najmniejsze.

W Pokemon Go możemy być nagradzani za dobry rzut, trzeba oczywiście odpowiedniego trenigu i wielu prób złapania pokemona, aby poznać dogłębnie sposoby łapania.

Użytkownicy poszukiwali także:

jak znaleźć pokestopy w Warszawie
gdzie znaleźć inkubator jajek w poznaniu
gdzie pobrać pokemon go?
gdzie znaleźć pokestopy w Wrocławiu
gdzie znaleźć poke balls w Katowicach
gdzie znaleźć pokestopy w Szczecinie
gdzie są gymy w Krakowie?
gdzie znaleźć gym w Szczecinie
skąd wziąźć Ultra Ball
gdzie znaleźć gym w moim mieście
gdzie znaleźć Razz Berry
jak znaleźć gym w Wrocławiu
jak zwiększyć pojemność plecaka w pokemon Go?
jak zwiększyć level w pokemon go?
jak znaleźć jajka w moim mieście
jak podnieść level w pokemon go?
gdzie znaleźć jajka w Poznaniu
ile otrzymam punktów za złapanie pokemona?
skąd ściągnąć poradnik pokemon go?
jak przejąć gym?
gdzie są gymy w Wrocławiu?
jak wykluć jajka pokemon go?

Facebook Comments

Check Also

PO PROSTU MARIA ODCINEK 70 ONLINE

PO PROSTU MARIA ONLINE PO PROSTU MARIA 70 ONLINE LINK DO ODCINKA: http://hd-films.pl/35252 Maria mieszka …